Pozdrav, imam problem. Skoro svaki put kada imam seksualne odnose sa deckom po drugi put (mislim na isto vece) osecam neki bol ili peckanje ne mogu da definisem. Mislila sam da je to zbog zastite (kondoma) ali nije desava mi se i bez zastite. Da li mozete da mi pomognete. Da ni kazete sta moze da bude problem. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 31. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da urdite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com