Postovani, krajem septembra sam imala napad bolova prvo u zeludcu a kasnije se taj bol spustio u donji desni deo stomaka, oko pupka i refleksni bol u ledjima, imala sam temperaturu i povracala sam, kada sam otisla u hitnu leukociti su mi bili 25 crp 186, tada su mi rekli da je slepo crevo ali me nisu operisali jer sam imala ciklus i lecili su me antibioticima pri tome sam bila kod ginekologa koji je iskljucio da je problem ginekoloski i vratio me hirurgu pri tome je napisao da imam tecnost u douglas recesusu, nakon toga mi se napad vratio jos 2 puta svakog meseca nedelju dana nakon ciklusa i lecena sam u bolnici antibiticima pod sumnjom da je u pitanju slepo crevo jer su ginekolozi oba puta iskljucili da je problem ginekoloski, sva tri puta su napadi izazvani kada sam jela masniju hranu, sada sam na dijeti. Pre par dana sam uradila magnetnu rezonancu karlice i pokazala je da imam cistu na desnom jajniku promera 29x21 mm koja odg endometriomu ili hemoragicnoj cisti i prisutnu tecnost u douglas recesesu. Moje pitanje je da li je ova cista mogla da izazove ove probleme i kako se leci?

    Odgovoreno: 30. 12. 2014.

Komentari na pitanje: #133531

    • A u slucaju da je cista pukla pa izazvala neku bakterijsku upalu?