Postovani. . . Imam pitanje za vas u vezi kontracepcije. Naime do sada prilikom sex. Odnosa decko je koristio kondom, medjutim zelimo da probamo bez zastite pa me interesuje ako to ucinimo samo jednom, da li je dovoljno da popijem jednu antibaby pilulu odmah poslije toga. . Ili je moram piti duzi vremenski period, i koliko je zastita sigurna? Hvala

    Odgovoreno: 28. 12. 2014.
    • Poštovana,
      U principu od prvog do osmog dana nisu plodi dani i mozete da imate seksulane odnose bez zastite ni pilule, tako isto je od 20 -28 ciklusa.