Postovani, 14. 12. Devojka i ja smo imali odnos, bez kondoma. Nisam svrsio. Ona je trebala da dobije menstruaciju 19. 12. Medjutim, jos uvek nije dobila. Uradila je test za trudnocu danas, 24. 12. Test je bio negativan. Napomena, devojka je bila nevina. Nikada joj menstruacija nije kasnila vise od 5 dana. Da li mozete da mi kazete sta je u pitanju? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 25. 12. 2014.
    • Poštovani,
      Nije trudna, neka uradi uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi proverila da li su joj cisticni jajnici, neka proveri hormonski status.