Postovani, menstruaciju treba da dobijem do 28. 12. Veceras mi se pojavila krvava sluz kao i prosli mesec, i tako pocela menstruacija koja prosli mesec nije bila obilna, bojim se da ce biti tako i ovaj mesec. Da to nije mozda lazna menstruacija? Bojim se da sam trudna a imala sam samo peting sa deckom, mada kazu da se i njime moze zatrudneti. Pretprosle menstruacije su bile obklne. Uradila sam test za trudnocu (zestica) , medjutim test se pokazao negativan. . Sta vi mislite?

    Odgovoreno: 25. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Niste trudni, uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici. Proverite hormonski status.