Postovani vec godina dana pokusavam da ostanem u drugom stanju ja i mm imamo nezasticene odnose nadam se uvek u vreme ovulacije ako je ima jer bas to pratim. Medju time proslog mesecu imala sam krvarenje 11. 11 i poet krvarenje 22. 11 bila sam kod dok. Gde mi je samo uradila hcg misleci da nisam slucjno trudna ali na za lost nije bilo trudnoce, i onda mije prepisala utrogestan koji sam koristila 200mg x1 za deset dana od sestnestog dana ciklusa koji je trajao od 22. 11 do 05. 12. Neznam zasto tolko dugo je trajao ali eto. Mene sada zanima dali imam sanse da ostanem u drugom stanju mada sam sada dobila 23. 12 a tako ًjako sam zelela da ne dobijem. Uz put na kazem ja imam 37 god a mm 41. Zelela bih da znam dali da opet uz imam utrogestan ili da pokusam sa klomidom. Molim vas za brz odgovor. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 24. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz oregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.