Duze vreme s povremenim prekidima dobijam kandidu ne koristim druge lekove osim onih koje mi prepise lekar ne pijem ne pusim ne koristim drogu. Cula sam da iyvesne dijete mogu da mi pomognu. Sta da preduzmem da li i moj partner treba da se leci

    Odgovoreno: 23. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da urdite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.