Postovani, poslednji ciklus je bio 23. 11. 2014, nekoliko dana mi kasni, imam mucninu i bolove u stomaku, ali test pokazuje negativno. Da li postoji sansa da sam trudna, a da je za test rano. Inace, ciklusi su mi uvek redovni od 25-26 dana hvala unapred,

    Odgovoreno: 24. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Niste trudni, savetujem vam da uraditeuz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.