Poštovani, htjela sam vas pitati u vezi moje situacije. . . Prije 10 dana mi se pojavila mala kvrzica (piknica) na genitalijama odnosno kod klitorisa i nakon dva dana je dosta narasla. . . Vidjelo se da jedna polovica ima pola gnoja a druga polovica skroz crvena. . . Međutim sad je taj gnoj iscurio (imala sam vaticu pa na njoj vidim da gnoj curi) i ostala je samo krvzica, nesto u obliku smezurane grozdice. . . Nisam dosad nikad isla kod ginekologa i sad me moze primiti tek za 3 tjedna, bojim se da se to sada ne bi inficiralo ili nista, pa molim vas za pomoc, jel bi ste mozda mogli znati o cemu je riječ? Citam po forumima da moze biti puno stvari, bas sam uplasena jer neznam o cemu se radi, kad bi bar saznala. . . Na forumima od hpv-a, kondiloma, urasle dlake, itd. . . Neznam jel se kod hpv-a odnosno kondiloma javlja gnoj i jel kod urasle dlake mora biti vidljiva dlaka u toj kvrzici? Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

    Odgovoreno: 24. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da urdite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.