Postovani, veoma sam zabrinuta, a trenutno nisam u mogucnosti da odem kod ginekologa. Moji simptomi su: pojacan sekret nakon menstruacije zuckasto-zelen, dosta ga ima ujutru, neprijatnog mirisa i blag bol u donjem stomaku i ponekad blag svrab. Prilikom mokrenja nema peckanja. Seksualni odnosi-bolni, bol se oseti na pocetku tacnije kao da boli sluzokoza, onako pecka. Ja sam na svoju ruku pocela da pijem dovicin 2x1 na 12 sati. Jako se plasim da je gonoreja, ali onda i trihominijaza??? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 24. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da urdite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com