Ja sam napisala poruku al sam poslala pogresnu email adresu rekla sam da sam imala prosle godine vanmatericnu odstranjen mi je desni jajovod i sad sam tj ove godine radila hsg-e i dobro je sve bilo prohodno zadnju menstruaciju sam imala 16 novembra. Sad sam trebala da je dobijem 17 decembra al nikad ne kasni 2 puta sam radila test i negativan je. Pa sam htela da vas pitam posle koliko treba da uradim test da bi bio ok i htela sam da idem na pregled e sad ne znam jer bi mogla mala trudnoca da se vidi hvala vam u napred. Stomak me je boleo kao kad treba da doijem grudi su mi bile otecene al sad ne toliko sad me samo boli na dodir.

    Odgovoreno: 23. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Niste trudni, uradite uz pregled da bi ste proverili da li vam cisticni jajnici, savetujem vam da urdite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.