Postovani. Dana 16. 12. 2014 god. Sam dobila menstruaciju kao sto i treba da bude tako. Medjutim, nije mi ista kao sve prethodne. Prva cetiri dana gotovo da nisam ni imala, samo par kapi. Posto pokusavam sa suprugom da imam dete pomislila sam da je to mozda implatacijsko krvarenje posto imam sve simptome toga. Medjutim poslednja dva dana (peti i sesti dan) krvareje se povecava sa jakim bolovima. Inace svaki put kada treba da dobijem imam bolove u grudima i donjem delu stomaka a ovaj put nisam imala nista od toga. Pa me zanima o cemu se radi? Da li sam mozda trudna ili je nesto drugo u pitanju? Naravno da cu posetiti ginekologa cim mi krvarenje prestane, a do tada me zanima vas odgovor. Nadam se da cu odgovor dobiti u sto kracem roku. . . Unapred vam se zahvaljujem.

    Odgovoreno: 23. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Uradite kucni test za trudnocu, ako je test negativan uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.