Imam jedno pitanje, posle odnosa sa deckom pojavio mi se svrab, a uskoro i peckanje na samom ulazu u vaginu, koristila sam canesten kremu ali mi to nije pomoglo, inace postim, pa mi je verovatno samo pao imunitet. Da li mozete da mi kazete koje vaginalete, tablete ili kremu da uzmem kako bi neprijatnost prestala. Hvala.

    Odgovoreno: 21. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da urdite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.