Postovani, molim za vas brz odgovor. Imam upalu oba jajnika vec 10 dana i osecam jak bol i peckanje u jajnicima kao i bol u jajnicima pri mokrenju. Primila sam 5 inekcija gentamicina i posto mi nije bolje doktorka mi je produzila terapiju ciprocinalom 2x1 koji pijem 1 dan. Da li imam razloga za brigu jer su bol i peckanje u jajnicima jos prisutni i sta dalje da radim? Na ultrazvuku je sve u redu. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 19. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da urdite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.