U meno pauzi sam, 1, 5godina. . . Pregled i papanikolau test su mi u redu. S tim sto 3puta, u razmaku od 21dan, na ultra zvuku (sondom) ustanovljena je sva tri puta, mala kolicina slobodne tecnosti u douglasu. Zakazan mi je, ponovo u. Z. Za tri nedelje, a u slucaju istog stanja, dr. Ima nameru da mi da uput, za skener i kolor-dopler. Da li se radi o necemu ozbiljnom?? Ima li razloga za brigu?? Hvala!

    Odgovoreno: 17. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Ponovite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .