Postovani, nakon krvarenja oskudnog od oko 15 dana urdila sam hormonski status, stitna zlezda fsh lh e2 teci dam ciklusa. . E2 mi je bio 440! Doktorka je rekla da nista ne uzimam, da 21 dan uradim ponovo e2 i progesteron. Dobila sam sledecu menstruaciju sa zakasnjenjem od 20 dana i taman se ponadala da je prestala 5ti dan, ponovo sam prokrvarila 10ti dan ciklusa. Zabrinuta sam. . Imam 39 god i nisam radjala. Inace, nikad nisam imala ginekoloskih problema do sada. Hvala puno unapred!

    Odgovoreno: 17. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonki sttus na sledeci nacin: fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa.