Dobaro vece: -) dobila sam nalaz papa testa stepen iii, grupa ii u opisu pise da se nalaze superficijelne, intermedijalne, parabazalne endrocervikalne (cilindricne) celije bez citoloskog atipizma. Veca kolicina granulocita. U labaratoriji su mi rekli da je test uredan, ali me opis zbunjuje. Hvala.

    Odgovoreno: 15. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Verovatno je vaginalni sekret iii grupa i papa test ii grupa onda imate blagu upalu. Zato po ovom opisu verovatno doslo do stamparske greske.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #133181

    • Zeljka Milutinovic 18. 12. 2014.

      Da, stepen je treci grupa druga. Dobila sam Polygynax 12 noći i Mac miror 12 noci. Da li je u pitanju gljivica?
      Hvala :-)