Imam 20 godina, i proslog meseca sam tri dana pred menstruaciju imala obilno krvarenje nakon onosa, kao i bolove. Ovog meseca isto. Takodje sam 21. Dana ciklusa imala tackasto krvarenje, blede boje. Dala bris sekreta i rezultati su u redu. Radila sam beta hcg i negativan je. Sta mi savetujete? Da li je tacno da su to simptomi karcinoma grlica materice? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 14. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status, takodje vam savetujem d uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverilida li imate upalu grlica materice (cervicitis) .