Postovani, sada sam mnogo zabrinuta posle vaseg odgovora. . Radim na bebi i zato me je i dr poslala na testiranje na g. Herpes posto suprug ima cesce napade a ja nemam, bar ih nikad nisam bika svesna. Test je pokazao pozitivna igg antitela i dr je rekla da mogu da se opustim, da je to dobar pokazatelj da sam prelezala heroes i da mogu bez bojazni da radim na zacecu? Ako po vama nisam imala taj prvi napad, sta onda da radim, da cekam mozda i deset god da se g. Herpes vidno manifestuje? Bas sam iskreno zabrinuta.

    Odgovoreno: 14. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Bez panike, mozete da radite na trudnoci kao sto vam je rekao vas ginekolog, jer to ne znaci da cete da dobijate herpes manefestacije.