Pozdrav, imam 18 godina i već više od godinu dana nemam menstruaciju u seprembru sam bila na uz (nevina sam) i reekli su mi da je sve u redu. Nakon toga sam dobila menstruaciju međutim nije to bila ona prava menstruacija i od septembra do sad još nisam dobila. Šta bi to moglo biti? Hvala unaprijed

    Odgovoreno: 13. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da zamolite vaseg ginekologa da vam izazove menstruaciju, zatim da proverite hormonski status na sledeci nacin: fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa.