1. Pitanje broj: #133117

    Postovani pila sam pilule yasmin 3 godine, odgovarale su mi odlicno dok nisam smrsala 15kg (zdravom ishranom i treningom za godinu dana) , da li je zbog toga ili zbog toga to sam ih dugo pila, ali zadnjih meseci sam dobijala krvarenje u sred kutije koje traje dok normalno ne dobijem u pauzi. Ginekolog mi promeni tablete i da mi da pocnem da pijem jeanine koje su malo slabije. Pocela sam da ih pijem posle pauze od 7 dana sa yasminom, tako mi je rekao ginekolog, odnose nisam imala mesec dana. Evo sad mi je na 13oj tableti jeanine opet krenulo braonkasto krvarenje i malo su me boluckali jajnici par dana. Znam da je krvarenje moguce u toku par meseci privikavanja, ali me brine sto kad sam pocinjala da pijem yasmin nisam imala period privikavanja, od pocetka su mi odgovarale, a sad sam i tablete menjala zbog tog krvarenja koje se i sad sa novim tabletama pojavilo. Da li je to normalno? Ultrazvuk sam zadnji put radila u junu, a papa test i bris u septembru, sve je bilo ok, kad sam menjala pilule pre dve nedelje mi je radjena kompletna krvna slika i sve je bilo ok, ali ultrazvuk nije radjen jer je radjen u junu. Da li je ovo krvarenje normalno ili je mozda neki drugi problem jer sam zbog tog krvarenja u sred kutije i menjala pilule i sad opet isto i sa novim pilulama. Da napomenem, ovo mi je tek prva kutija novih pilula jeanine. Da li je ovo privikavanje na te nove? Hvala unapred

    Odgovoreno: 13. 12. 2014.

Ostavite komentar