Postovani, juce sam bila na vaginalnom ultrazvuku drugi put. Prvi put je sve bilo dobro (6 nedelja trudnoca) pre 2 nedelje a juce sam bila drugi put i doktorka mi je rekla da sma trudna 6 nedelja i 4 dana ali se pojavilo mesak jos jedan bez vidljivog eha ploda ali eho vituelne vrecice prisutan za 7 dana moram ponovo ici da vidi da li je to jos jedna beba ili ce to nestati. . Mene zanima sta vi mislite o tome i da li bi mogli da mi pojasnite sta znaci ova dijagnoza: haemorrhagia in graviditate initiali o20? Hvala unapred: -)

    Odgovoreno: 13. 12. 2014.
    • Poštovana,

      haemorrhagia in graviditate initiali o20 znaci krvarenje u ranoj ili pocetnoj trudnoći, bez panike, ako nemate smetnje sacekajte jos 4 nedelje bice jasnija slika.