Postovani, obracam vam se sa molbom za savet. Imam policisticne jajnike i menstruaciju nisam imala prethodna 3 meseca. Bila sam na ginekoloskom pregledu, i doktorka mi je prepisala primolut. Na uz se delimicno videla crna fleka na levom jajniku, pa me zanima sta je to. Doktorka mi nije objasnila. U napred hvala!

    Odgovoreno: 13. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Pitajte vasu doktorku da vam kaze, inace cisticni /policisticni jajnici su posledica hormonskog poremecajam, proverite hormonki status.