Uradila sam test za trudnocu ciji je rezultat pozitivan. Sada bih zelela da znam sledece: u slucaju da odlucim da zadrzim dete da li postoji mogucnost da se dete rodi sa nekim anomalijama jer je otac nekad koristio neke narkotike ili tzv. Lake droge? Takodje me zanima ako odlucim da ne zelim dete, zbog ne mogucnosti da mu pruzim sve sto je potrebno, s obzirom a mi je krvna grupa a negativna, koji su rizici? I da li cu moci kasnije bez problema ponovo da ostanem u drugom stanju? U napred hvala.

    Odgovoreno: 09. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Ako je otac nekad koristio neke narkotike ne znaci da dete ce da se rodi sa nekim anomalijama, ako odlucite da z prekid trudnoce morate da primate rogam.