Imala sam jake bolove ispod desnog rebarnog luka otisla sam na pregled gde je ustanovljeno da je sa zucnom kesom i bubrezima sve uredu ali su videli slobodnu tecnost ciji su dijametri 39x24, 5mm u duglasu pa me zanima odakle ta tecnost i da li je to opasno!? Hvala

    Odgovoreno: 09. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite ginekoloski uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .