Postovani, imam pitanje za vas. Bila sam kod ginekologa i radila vaginalni i cervikalni bris i rezultati su pokazali da je sve uradu. Ali moj problem je sto mi se cesto javlja gust sekret koji ima neprijatan miris i samim tim mi smeta. Ginekolog smatra da ce se vremenom sam povuci. Mene zanima da li po vasem misljenu treba nesto da koristim da se sekret vise ne bi vracao?

    Odgovoreno: 07. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da urdite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com