Postovani, imam pitanje za vas. Kolika je mogucnost za menstruaciju u trudnoci? Kolilo ona traje, bez ugrusaka i boli? A lazna menstruacija da li ima ugruske i bolove ili? Posto ssm se uplasila sa deckom sam imala peting i zadnje mens. Su mi bile obilne dok ova trajala 6 dana i sve po malo, mislim prva 2 dana je bila malo jaca al kasnije ne, bol 2 dana i imala ugrusaka. I kolika je mogucnost da devojka zatrudni petingom?

    Odgovoreno: 07. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Petingom ne moaze da dodje do trudnoce, uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.