Anonimno. . . Danas sam bila kod ginekologa na ultrazvuku mi je endometrijum bio 17 mm. . Doktorica mi kaze da postoji mogucnost trudnoce a postoji mogucnost i menstruacije a imala sam 8. 11. Zadnji put, znaci za par dana bi trebala dobiti, danas sam napravila i test negativan pa kako je moguce da postoji mogucnost i trudnoce! Samo zato sto je endometrijum zadebljan 17 mm. . I ciklus mi nije redovan!!

    Odgovoreno: 07. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Ponovite test ako vam izostaje menstruacija, ako je test negativan uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici. Proverite hormonski status.