Postovani, imam jedno pitanje za vas. Imam kondilome koji se ne sire vec duze vreme, pa me zanima na koji sam nacin mogla da ih dobijem, sa tim sto imam seksualni odnos, ali sam ja decku prva, kao i on meni, i tako je do sad. Molim za odgovor. Hvala

    Odgovoreno: 04. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) i dali imate hpv.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com