Imal sam menstruaciju 16. 11 do 20. 11. . E sad 22 sam imala odnos sa deckom i nije bio siguran dal jeste il nie. . . Ja sam za svaki slucaj uzela pilulu dan posle, popila sam je posle 32satai. . Nakon 6 dana sam dobila mens. I obilna je al ne mnogo. . . Sve me zivo boli. . . Sad ne znam sta to znaci dal mogu da ostaem trudna ipak nisu plodni dani. . . Sta da radim??? Pomozi te

    Odgovoreno: 04. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Niste trebali da uzmite pilulu za dan posle jer retko da se zatrudni 7 dan ciklusa, tako da niste trudni, smatrajte krvarenje koje ste imali nakon 6 dana od uzimanje pilule da je menstruacija.