Postovani imam 43 godine i do sad uredan cilllus svakih 26-28 dana. Medutim zadnja dva mjeseca par dana prije ciklusa kad imam stolicu pocnem kvariti kao obilnije i onda stane. A zatim normalno za dva-tri dana krene ciklus. Hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 05. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se javite vasem ginekologu da vas pregleda, uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa i kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.