Postovani, radimo na porodu i ovog meseca vece pred datuma sl menstruacije imala sam klasicam bol a danas u toku dana krv tj tek po koja mrlja koja i nije crvene nego neke tamne boje, nalik na braonkastu. Danas bila i do ginekologa koji me je pregledao ali nije spomenuo da li mozda postoji sansa da sam trudna pa pitanje je da li mozda ovo ne krvarenje klasicno za menstruaciju moze da znaci da sam trudna a da dr obicnim pregledom prstom nije to primetila?

    Odgovoreno: 05. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kucni test za trudnocu, ako je test negativan uradite uz pregled da bi proverili da li su vam cisticni jajni, proverite hormonski status.