Cao. E ovako, imam problem koji ne znam kako da resim, mislim ako je to uopste neki problem. Posle seksa (ne svaki put) imam osecaj kao da mi se mokri, ali ne mogu i posle se osecam nezgodno jer ne mogu to nesto da izbacim iz sebe. Da li je to mozda zato sto bih i ja trebalo da svrsim ili ne? Hvala puno.

    Odgovoreno: 05. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com