Postovani, vec duze vreme pijem kontraceptivne pilule. Medjutim, u subotu uvece sam trebala da popijem prvu tabletu posle nedelju dana pauze ali sam zaboravila da kuoim tablete. Ako u subotu ujutru popijem tabletu, jel dolazi do poremecaja cele kutije kalo to funkcionise?

    Odgovoreno: 30. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Mozete da popijete u nedelju ujutro jednu tabletu i uvece drugu tabletu zatim od ponedeljka nastavite regularno po jednu tabletu dnevno.