Postovani, vec nekoliko dana osecam svrab dole, i kada pipnem klitoris on me boli i svrbi. Bila sam da dam bris i imam neke gljivice, dobila sam lomexin da stavim jedan dan. Hoce li me proci svrab od toga? Posle lomex-ina treba da stavljam kapsulice mesec dana dole svakodnevno da se ne vrati. Dok budem stavljala kapsulice da li smem da imam odnose?

    Odgovoreno: 30. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Nije pozeljno da imate odnose dok ste pod terapijom, savetujem vam posle zaversetka terapije da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.