Poslednju menstruaciju sam imala 17. 10. I sada mi kasni vec 10ak dana. Imala sam odnose sa svojim deckom 2. 11. Poslednji put, nakon toga sam cesto izlazila sa drustvom, konzumirala alkohol i malo sam spavala. Imam grceve u stomaku, danas sam se cak i onesvestila, apetit mi se znatno povecao i uopste se ne osecam najbolje. Test za trudnocu sam odradila kada sam izracunala da mi kasni sedam dana i bio je negativan. Mozete li mi pomoci? Hvala unapred

    Odgovoreno: 30. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Ako je test negativan onda niste trudni, uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.