Počela sam pre sedam dana da pijem novynete pilule ali od trećeg dana menstruacije i sad kad mi je prestala javio mi se užasan svrab. Ne znam da li to može od pilula da se javi ili od vaginaleta kantarion koje sam počela isto da koristim posle menstruacije? Hvala

    Odgovoreno: 05. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da urdite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com