Ovako, imala sam seksualni odnos s partnerom i koristili smo prekinuti snosaj, gdje parner nikad nije svrsio na mene, u mene, niti u blizini mene. Menstruavija mi kasni 3 dana, dobila sam neko malo krvarenje popraceno nekom malenom boli, inace imam jako bolne menstruacije i da, grudi mi nisu buknule noti me bole. Jel ima mogucnost da sam trudna?

    Odgovoreno: 29. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Niste trudni, uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.