Postovani porodila sam se pre 13 mes i desava mi se kad mi je punija besika a kad kasljem kijam ili povratim da to vrsi pritisak na besiku jer se verovatno spustila i mokrim po malo nekontrolisano u tim situacijama sta preduzeti i smem li u skorije vreme drugu bebu? Na gin pregledu sve u redu.

    Odgovoreno: 29. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite profesionalni kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervitis & colpitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #132601

    • Rami Aburas 01. 12. 2014.

      Pre bi ste zatrudneli od sperme 2.8 i 3.8 nego od predsemenom 5.8.

    • Poštovani,
      napravila sam grešku. Spavala sam sa dva momka u toku jednog ciklusa. Sa mojim stalnim momkom sam spavala 2.8 i 3.8 i ejakulirao je u mene oba puta. Menstruaciju zadnju sam imala 22.7 - menstruaciju dobijam na 28 dana, posto sam pila Yasmin. A sa momkom koji nije stalni 5.8 ali nije ni jednom ejakulirao u mene, izvlačio je na vreme. Pa me zanima vaše misljenje. Da li je pre moguće da sam zatrudnela sa njim nego sa mojim momkom koji je ejakulirao?
      A da, trudna sam u toku tog ciklusa