Imam 18 g. Prvu menstruaciju sam dobila sa 13. Posllednja menstruacija mi je bila vrlo oskudna, krv rijetka, braon boje, trajala 2-3 dana. Već mi se u prošlosti dešavalo ovakvo krvarenje, ali bi se vraćalo na staro, uobičajeno. Treba li da se brinem? Hvala unaprijed.

    Odgovoreno: 29. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.