Poštovani, tokom odnosa sam prokrvarila a to je bilo otprilike 13 dana nakon prestanka menstruacije, dakle na sredini ciklusa. To mi se desilo vec nekoliko puta u poslednjih godinu dana. Kada su u pitanju pretrage kod ginekologa sam sve uradila, sve je u redu i isključene su infekcije ili druge anomalije. Takodje, već par godina unazad primećujem braon iscedak pre dobijanja menstruacije i bol u jajnicima. Imam 32 godine, nisam radjala a planiram, pa me interesuje koje je vaše mišljenje, da li je u pitanju deficit nekog hormona i kog? Da li da uradim analize nekih hormona?

    Odgovoreno: 06. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status, takodje vamsavetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste provrili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .