Poštovani, imala sam odnose sa deckom 08. 11. I 15. 11 sa zastitom. Menstruacija mi sada kasni već peti dan. Trebala sam da dobijem 21. 11. Prosli mesec mi je dva dana kasnilo. Do tada sam imala redovne mestruacije. Bila sam pod stresom ovaj mesec. Vec nekoliko meseci imam pojacan sekret bele boje. Mozete li mi reci o cemu se radi? Da li sam mozda trudna?

    Odgovoreno: 28. 11. 2014.

Komentari na pitanje: #132573

    • Rami Aburas 02. 12. 2014.

      4 kolena ipak je dalje rod, minimalne su šanse da dodje do neke deformacije, uradite double (dabl) test za svaki slucaj.

    • Postovani
      moja sestra nosi blizance, na ultrazvuku je sve kako treba. Problem je taj sto je napravila gresku i spavala sa dva momka u razmaku od 3 dana. E sad njen momak- onaj stalni je ejakulirao u nju, a onaj sto nije stalni nije ejakulirao u nju, ali nisu koristili zastitu. Pre nekolilo dana smo saznale da smo u rodbinskoj vezi 4 koleno. Da li je moguce da bebe imaju neku deformaciju, a fizicki na ultrazvuku su sasvim dobro? Molim za brzi odgovor. Hvala