Tokom poslednjeg odnosa me je zaboleo stomak u donjem delu, toliko jako da nisam mogla da se ispravim, bol je trajao oko sat i po vremena, jak i ostar, posle toga se nije ponavljao, a nije bilo ni odnosa, nikada do sada mi se to nije dogodilo. Nakon toga menstruacija mi je kasnila 5 dana, sto je retkost jer uvek dobijem pre nego sto treba, a krv je bila braonkaste boje. Da li je u pitanju nesto opasno i da li bi trebalo da posetim ginekologa? Hvala unapred

    Odgovoreno: 28. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status, takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti. .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com