Postovani, imam redoviti ciklus, 30 dana. Menstruacija mi nikad nije kasnila, no ovaj mjesec kasni, 5 dana. Od kraja posljednje menstruacije “aktivno” radimo na zacecu, kroz sve plodne dane. Puno godina smo zajedno i ovo je bilo prvi put da nismo koristili zastitu. S obzirom da mi menstruacija kasni, ponadala sam se trudnoci, no test koji sam radila dan nakon ocekivane menstruacije je negativan. Test sam ponovila i danas, 5. Dan kasnjenja, ponovno negativan. Zbunjena sam, nikad mi nije kasnila. . A test negativan. Danima osjećam laganu bol u donjem djelu trbuha, kao prije menstruacije. Imam 27 godina. Hvala

    Odgovoreno: 28. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa ili odmah ako niste jos dobili menstruaciju da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.