Dobar dan. Imam pitanje u vezi pilula. Nisam u situaciji da odem kod ginekologa na pregled i da mi on preporuci pilule bas za mene, pa me zanima koje bi mi vi preporucili? I koliko vremenski ih je potrebno konzumirati da bi odnos bez druge zastite bio moguc? Hvala unapred na odgovoru. Katarina

    Odgovoreno: 28. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se javite vasem ginekologu da vas pregleda da bi ste dobili adekvatnu kontracepitivnu terapiju, inace sto se tice oralne kontraceptivnih pilula ako pocinjete da ih pijete od prvog dana ciklusa onda ste odmah zasticeni.