Postovani, u nalazu su mi sledeci rezultati pa bih volela da cujem tumacenje i da li je potrebno lecenje. Mikoloskom kulturom izolovane su kvasnice iz roda candida u malom broju epitelne celije gram pozitivni bacili tipa laktobacila blastospore

    Odgovoreno: 23. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Verovatno imate mesovito infekciju, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.