Veliki pozz za vas. . . Nadam se da cete mi dati koristan savjet. . . . Prije dvije godine imala sam spontani, kiretaza nije radjena jer je sve otislo samo. . . Nakon toga mi je ustanovljeno da imam sindrom policisticnih jajnika. . Ali moj doktor kaze da nema potrebe za nekom odredjenom terapijom jer sam mlada i nemam istaknute simptome. . . . Ipak ja vec malo vise od godinu dana ne mogu da zatrudnim a doktor mi ne preporucuje nikakve dalje pretrage. . . . A jako zelim da ubrzo ostanem trudna. . .

    Odgovoreno: 23. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Cisticni/policisticni jajnici su posledica hormonskog poremecaja, savetujem vam da proverite hormonski status, da biste dobili adekvatnu terapiju.