Bila sam kod ginekologa i rekao mi je da imam uvećanu maternicu i da ima točkica na maternici a nisam rađala pa me malo to sve zbunilo. Molim vas da mi malo pojasnite o čemu se radi. Nalaz je slijedeći: vulva b. O. U vagini bijel. Sekrecija, pvu konična, točkasto zatvorena, oko vu uže polje e, uterus u avf, normalno velik, čvrst, gibljiv, neosjetljiv, adnexa palp b. O. Uzet papa bris tvs/ uterus promjera korpusa 4x5 cm, endometrij debljine 1, 34 cm, valovit sa malom hipoehogenom zonom 0, 4 cm, oba jajnika uredna, lijevo korpus luteum. C douglasni prazan terapija je: polygynex bag 101 molim vas da ovo ne bude na sajtu vidljivo. Ako možete da mi pošaljete pojašnjenje na moj meil. Veliki pozdrav!

    Odgovoreno: 23. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Nemam vas e mail. Vas nalaz pokazuje da imate upalu grlica materica (cervicitis) koju treba adekvatno leciti, razlicite su prakse u nacinu lecenja,

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com