Danas na kolposkopiji sam dabila dijagnozu n72 status mi je: da oko oeu cirkularna ree i tanji wa epitel na 9h naglasena vaskularna sara, sch slabo/+/ u predelu ree, znaci inflamacije. Pre dve nedelje mi papa bila 3, doktorka mi na kolposkopiji rekla da je po njoj ovo papa 5-6. Dobila sam macmiror vag 6 kom i receno mi da mora da se radi biopsija obavezno. Rezultati novoe papa i cv brisa su za 10 dana. Zanima me da li su po ovom vec vidljive maligne promene il postoji velika mogucost da jesu

    Odgovoreno: 23. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Vas nalaz je posledica dugotrajne upale grlica materice (cervicitis & colpitis) koju treba adekvatno leciti, inace razlicite su prakse u nacinu lecenja, uradite biopsijau.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com