Postovani. Proslu menstruaciju sam dobila 16. 10. I bila je u kolicini kao i obicno. Nevina sam ali sam s deckom 8. 11. Ne imala odnos u smislu da stavi svoj penis u mene nego samo dole preko, stajeci. Ne unutra znaci. Jer bih osjetila. Nije bilo ni bolno niti je bilo krvi. Ejakulirao je poslije na straznjicu. Nakon toga menstruaciju dobivam 14. 11. Bolnu kao i inace (uvijek imam bolne menstruacije) ali u znatno manjoj kolicini nego inace. Peti dan samo 3-4 kapi. Pospana sam ali nisam povracala. Osjecam jaak bol u zelucu pa me zanima da li je to zbog straha jer to prije nisam radila i straha od trudnoce jer sam citala da i nevina djevojka moze zatrudnjeti jer jajasca brzo prodiru i putuju do maternice. Teest sam kupila, i planiram ga uraditi ujutro, jer je danas sedmi dan menstruacije ali je nema, samo smedji iscjedak koji mi se inace javlja posljednjih 2 dana menstruacije. Molim vas za sto brzi odgovor.

    Odgovoreno: 14. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Kasnosam dobio vase pitanje, niste trudni, uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.